info@ifc.ir   021-66724545
  پارسی   English   العربیه

آمادگی آزمون معامله گری

توضیحات

به دلیل الزامات پیشگیری از کرونا، این دوره تنها  به صورت آنلاین برگزار می شود.

مرکز مالی ایران با هدف توسعه آموزش و ارتقا دانش فعالان بازار سرمایه، به منظور سهولت پذیرش در آزمون های مربوط به گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، اقدام به برگزاری دوره آموزشی آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه کرده است.

بورس تلنت یک مسیر روشن برای جوانان با استعداد این کشور است که می خواهند رشد کنند و در مسیر کاری خود بدرخشند. در بورس تلنت ما شما را آماده یک ورود موفق به بازار کار می کنیم. بورس تلنت به شما کمک می کند تا موقعیت های شغلی نهاد های مالی را به طور دقیق بشناسید و با انتخاب آن و در صورت قبولی در مصاحبه ها، توسط مدیران و افراد با تجربه بازار سرمایه آموزش ببینید.
اگر می خواهید آینده شغلی خود را در بهترین شکل ایجاد کنید، در کنار شما هستیم. این برنامه در همکاری با سایت کاریابی جاب ویژن و همچنین نهاد های مختلف مالی کشور اجرا می گردد.
با توجه به بهبود وضعیت استخدام در نهادهای مالی در سمت‌هایی نظیر کارشناس سرمایه گذاری، تحلیلگر، معامله گر، مدیر سرمایه گذاری، داشتن گواهینامه های حرفه ای بازار سرمایه، به عنوان یکی از شرایط لازم به شمار می آید که دارندگان این مدارک می توانند ضمن افزایش دانش خود در بازار سرمایه، از فرصت اشتغال در نهادهای مالی نیز بهره‌مند شوند.

آزمون معامله‌گری بازار سرمایه، شامل سرفصل‌های مربوط به مقررات معامله‌گری بازار سرمایه می شود. همچنین افرادی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رشته های مدیریت (با گرایش مالی)، مدیریت مالی، حقوق مالی، مهندسی مالی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، اقتصاد، مدیریت صنعتی، ریاضیات مالی، مهندسی صنایع (گرایش سیستم های مالی)، مدیریت بانکداری، کارشناسی بورس، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، مدیریت کسب و کارهای کوچک (در مقطع کارشناسی)  بوده و معدل آنان 15 و بالاتر باشد، برای شرکت در آزمون معامله گری بازار سرمایه، نیازی به داشتن گواهی نامه اصول بازار سرمایه به عنوان پیش نیاز ندارند. برای سایر رشته ها، آزمون اصول بازار سرمایه به عنوان پیش نیاز محسوب شده و این افراد باید قبل از شرکت در آزمون معامله گری بازار سرمایه، آزمون اصول بازار سرمایه را پذیرفته شوند.

سرفصل‌ها

سرفصل های آزمون بازار سرمایه شامل :

مقررات معامله گری 

مخاطبین

علاقه مندان به کار در مشاغل مالی

مدرسین

تصویر برای دسته بندی دکتر وحید واشقانی
دکتر وحید واشقانی

دکتری حقوق خصوصی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی 

  دارای 12 سال سابقه کار وکالت و مشاور حقوقی 

6 سال سابقه تدریس در اداره آموزش کانون کارگزاران در زمینه حقوق تجارت، حقوق مالیاتی ، حقوق تجارت بین الملل و اصول بازار سرمایه  

دکتر وحید واشقانی

دکتری حقوق خصوصی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی 

  دارای 12 سال سابقه کار وکالت و مشاور حقوقی 

6 سال سابقه تدریس در اداره آموزش کانون کارگزاران در زمینه حقوق تجارت، حقوق مالیاتی ، حقوق تجارت بین الملل و اصول بازار سرمایه  

زمان

  • شروع: یکشنبه 23 آذر 1399 - 04:30 ب.ظ
  • پایان: سه شنبه 16 دی 1399 - 08:30 ب.ظ
Card image

مرکز مالی ایران برای اولین بار دوره هایی همراه با ارزیابی تشکیل داده است. در صورتی که شماره گزینه دوره به همراه ارزیابی را انتخاب نمایید، به جای دریافت مدرک حضور در دوره، در صورت قبولی در ارزشیابی، مدرک قبولی در دوره را دریافت خواهید کرد که در روزمه شما بسیار پرکاربرد است. شایان ذکر است که در صورتی که ارزشیابی شما با موفقیت صورت بپذیرد، با تشکیل رزومه در وبسایت جاب ویژن و تایید قبولی شما در دوره، در موقعیت های شغلی ای که شامل دوره گذرانده باشد، رزومه شما بالاتر از تمام کارجو ها قرار خواهد گرفت و به نوعی رزومه ای خاص محسوب می‌شود.

مشاغل مرتبط با شما