info@ifc.ir   021-66724545
  پارسی   English   العربیه

صد شرکت پذیرفته شده در بازار اول و دوم فرابورس، آموزش ویژه خواهند دید

شنبه 17 آذر 1397 - 01:34 ب.ظ

پس از آغاز طرح آموزشی ویژه ناشران بورسی از تاریخ 27 آبان‌ماه، دوره‌های ویژه ناشران فرابورسی نیز از امروز، 17 آذرماه کلید خورد.

روابط عمومی مرکز مالی ایراندرباره این همکاری گفت: این چندمین قرارداد همکاری آموزشی مشترک مابین شرکت فرابورس و مرکز مالی ایران است. این همکاری، ارائه خدمات آموزشی به ناشران پذیرفته شده در فرابورس ایران جمعا به تعداد 1300 نفر از مدیران را دربرخواهد گرفت که دانش‌افزایی ناشران از مزایای این همکاری خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران، این شرکت به عنوان مجری برگزاری این طرح با فرابورس همکاری می‌کند. رویکرد این دوره‌ها ارائه راهکار برای جلوگیری از بروز پاره‌ای اشتباهات است که با آموزش‌های تخصصی  قابل جلوگیری است. بر این اساس، مرکز مالی ایران به عنوان یک نهاد قدرتمند آموزشی و به پشتوانه تجربه‌ چندین ساله در حوزه آموزش بازار سرمایه با به‌کارگیری دانش اساتید زبده و برگزاری دوره‌هایی چون  قوانین و مقررات بازار سرمایه،راهبری شرکتی،راهکارهای تامین مالی از طریق اوراق بدهی و فرآیند انتشار این اوراق،برنامه ­ریزی استراتژیک وانواع معاملات در بازار فرابورس، می‌تواند ارکان بازار سرمایه را در تحقق این مهم یاری رساند.

با توجه به تکمیل شدن ظرفیت دوره‌های آموزشی ویژه ناشران در آذرماه، برای شرکت در این دوره‌ها لازم است افراد معرفی شده از سوی ناشران با شماره 66740509 تماس گرفته و نسبت به شرکت در دوره دی‌ماه اقدامات لازم را به‌عمل آورند. لازم به ذکر است شرکت در این دوره‌ها با حمایت فرابورس ایران همراه است.

 


ارسال نظر