info@ifc.ir   021-66724545
  پارسی   English   العربیه

مرکز مالی ایران دوره «سازوکارهای اجرایی در بازار فرآورده های هیدروکربوری بورس انرژی ایران و فرآیندهای عرضه و قیمت گذاری نفت و فرآورده های نفتی» را برگزار می کند

دوشنبه 14 آبان 1397 - 09:56 ق.ظ

دوره سازوکارهای اجرایی در بازار فرآورده ­های هیدروکربوری بورس انرژی ایران و فرآیندهای عرضه و قیمت­ گذاری نفت و فرآورده ­های نفتی در تاریخ بیست و نهم آبان­ماه به مدت چهار ساعت در مرکز مالی ایران برگزار می­ شود.

به گفته واحد ارتباطات مرکز مالی ایران، هدف از برگزاری این دوره بررسی سازوکارهای اجرایی و عملیاتی در بازار فرآورده­ های هیدروکربوری بورس انرژی و فرآیندهای مربوط به پذیرش، عرضه، معامله، تسویه و تحویل انواع کالا، انواع تابلوها و بازارهای معاملاتی و مکانیزم­های مربوط به تسویه و تحویل می­باشد.

محمد صالحی ­فر مدرس این دوره و رئیس عملیات بازار فرآورده ­های هیدروکربوری بورس انرژی ایران قرار است مخاطبان را با فرآیند عرضه نفت خام و مفاد مندرج در اطلاعیه عرضه نفت خام، انواع روش­های قیمت­ گذاری نفت خام، بازارهای نفت خام در منطقه و نفت خام­ های شاخص آشنا کند.

از جمله مخاطبین این دوره می­ توان به مدیران و کارشناسان­ ارشد وزارت نفت، مدیران چرخه تولید و فروش نفت، مدیران ریسک شرکت­های نفتی- پالایشگاه­ها- شرکت­های پتروشیمی، مدیران حقوقی شرکت­های فعال در حوزه نفت و صنعت پالایش و پخش و ... اشاره کرد.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دوره می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره­ های 66724343-66724545 تماس گرفته و یا به سایت مرکز مالی ایران به آدرسwww.ifc.ir   مراجعه نمایند.


ارسال نظر