info@ifc.ir   021-62843000
در حال ثبت نام

DBA مهندسی مالی و مدیریت ریسک


توضیحات

معرفی دوره :

دوره‌های آموزش حرفه‌ای تخصصی تحت عنوان DBA در سطح عالی، از تحولات بنیادین در آموزش فعالان کسب و کار است که با هدف خاص مورد توجه ویژه موسسات و انجمن های علمی قرار گرفته است. بر این اساس به حول قوه الهی و با اهتمام جدی، انجمن مهندسی مالی ایران به عنوان منحصر بفردترین انجمن علمی مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به شماره مجوز ۳/۱۴۴ و ثبت به شماره ۲۹۵۸۷ در اداره ثبت شرکت ها و با سابقه برگزاری هشت دوره موفق DBA ( گرایش تخصصی مهندسی مالی و مدیریت ریسک )، قصد دارد در راستای ماموریت‌ها و اهداف اساسنامه‌ای خود، ضمن بهره‌ مندی از اساتید مجرب دانشگاهی و حرفه ای، با همکاری دانشگاه خوارزمی و مرکز مالی ایران، نسبت به برگزاری دوره جدید عالی خود با عنوان مدیریت کسب و کار (DBA) با گرایش مهندسی مالی و مدیریت ریسک اقدام و با برنامه ریزی از مهر ماه امسال تعداد محدودی دانش‌پذیر بپذیرد.

لینک ثبت نام :

www.ifea.association.iau.ir

مدرسین دوره :

فریدون رهنما رودپشتی، هاشم نیکو مرام، میر فیض فلاح، علی رحمانی ، رضا تهرانی، ساسان مهرانی،مهدی معدنچی، حمیدرضا کردلویی، فاطمه حمیدی فر، شادی شاهوردیانی ، وادی زاده ، مجید امروی و...

مهلت ثبت نام :

مهلت ثبت نام انتخاب دوره تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ 1400/06/19

نکات مهم ثبت نام :

داوطلبان،بایستی شرایط شرکت در دوره را بطورکامل مطالعه و در صورت واجد شرایط بودن ثبت نام نمایند .

شرایط ورود به دوره :

شرایط اولیه پذیرش DBA:

- دارا بودن مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مرتبط

- دارا بودن سه سال سابقه کار اجرایی مفید و مرتبط

- قبولی در فرآیند مصاحبه ورودی و ارزیابی مدارک علمی و حرفه‌ای

- امکان حضور منظم در کلاس و توانایی مشارکت در مباحث

شهریه دوره برای دوره تخصصی دانش‌پذیری DBA :

(۱۲ درس تخصصی در ۴ ترم تحصیلی، بمیزان ۴۰۰ ساعت )

هر ترم تحصیلی مبلغ 70/000/000 ریال و جمعا جهت ۴ ترم متوالی به مبلغ 280/000/000 ریال بعلاوه هزینه پایان‌نامه تخصصی دوره به میزان 50/000/000 ریال می باشد.

( هزینه کامل دوره : مبلغ 330/000/000 ریال)

که دانش‌پذیر ۴۰٪ آن را در زمان ثبت نام و شروع دوره پرداخت و مابقی در سه مرحله و هر مرحله با شروع ثبت نام در ترم جدید اخذ خواهد شد. در صورتیکه، داوطلبی تمایل به پرداخت کل شهریه در یک مرحله آن هم در زمان ثبت نام و شروع دوره داشته باشد، از تخفیف ۱۵٪ برخوردار خواهد بود.

زمان

  • شروع:
  • پایان: