Skip to content Skip to navigation menu

راهنمای مطالعاتی سطح 1 آزمون CFA – 2018

راهنمای مطالعاتی سطح 1 آزمون CFA – 2018

بیش از 1300 صفحه آموزش در قالب 5 جلد کتاب الکترونیکی قابل چاپ به شما کمک می‌­کند که برنامه آموزشی آزمون CFA را درک کرده، بر آن تسلط یافته و حفظ کنید.

آیا برای آزمون آماده هستید؟

بیش از 1300 صفحه متن آموزشی در قالب 5 جلد کتاب الکترونیکی با قابلیت چاپ در اختیار شما قرار می­‌گیرد و یادگیری، تسلط و حفظ برنامه آموزشی آزمون CFA را تضمین می‌کند.

  •  حاوی تمامی مفاهیم مورد نیاز جهت قبولی در آزمون
  •  بیش از 1300 صفحه متون آموزشی موجود در 5 جلد کتاب الکترونیکی قابل چاپ
  •  راهنمای مطالعاتی تضمینی همراه با آموزش تمامی اصول
  •  حاوی نکات امتحانی
  •  حاوی تمامی نکات یادگیری نهایی
  • سیستم ارجاع‌دهی یا کد گذاری رنگ­‌ها

ویژگی‌های محصول

آنچه برای قبولی در آزمون را لازم دارید همین امروز بدست آورید! راهنمای مطالعاتی آزمون CFA شرکت وایلی بیش از 1300 صفحه متون آموزشی را در قالب 5 جلد کتاب الکترونیکی با قابلیت چاپ در اختیار شما قرار می­‌دهد. این راهنمای مطالعاتی که امتحان خود را در برابر دانشجویان بیش از 100 کشور پس داده، ابزار مناسبی برای جمع­‌بندی آزمون CFA برای هر داوطلب است. این مجموعه حاوی نکاتی است که یادگیری را آسان­ تر و موثرتر می‌کند:

 نکات امتحانی

نویسندگان ما سالها تجربه شخصی آموزش به دانشجویان با زمینه­‌های مختلف را جمع­‌آوری کرده‌اند تا راهنمای مطالعاتی ایجاد کنند که تجربه مطالعه برای آزمون CFA را بهبود بخشد و حاوی نکات عملی و مفید شود.

 راهنمای نکات یادگیری نهایی

راهنمای نکات یادگیری نهایی، محل دقیق این نکات در برنامه آموزشی آزمون CFA را مشخص می­‌کند. هرگاه این احساس را داشتید که به اطلاعات پیش‌زمینه بیشتری نیاز دارید می­‌توانید به آسانی به سراغ صفحه­‌ای بروید که مفهوم مورد نظر در آن ذکر شده است.

 ذکر تمامی نکات یادگیری نهایی

تمامی نکات یادگیری نهایی در برنامه آزمون CFA گنجانده شده است تا اعتماد به نفس لازم برای هر درس را کسب کنید و برنامه‌ریزی آموزشی بهتری داشته باشید.

 کدگذاری با رنگ

ویژگی کدگذاری با رنگ نیز دنبال کردن مفاهیم و مثال­‌های مرتبط با گراف­ ها و صورت حساب‌های مالی را تسهیل می‌بخشد.

 گراف‌های توضیحی

بسیاری از موضوعات درسی، به­ ویژه اقتصاد، مدیریت و درآمد ثابت مفاهیم مهم را با آمار و ارقام بیان می­‌کنند. راهنماهای مطالعاتی ما حاوی تمامی این ارقام و توضیحات اضافی می­‌شوند تا به درک هرچه بیشتر محتوای درسی کمک کنند. 

راهنمای مطالعاتی سطح 1 آزمون CFA – 2018
هزینه ثبت نام:

235 دلار