ابعاد مختلف دوره و بخش‌های امتحانی

ردیاب LOS:

برنامه تحصیلی CFA زیر پوشش این ابزار قرار دارد. هر زمانی که در حین یادگیری شما به پشتوانه اطلاعاتی نیاز پیدا کردید به راحتی می‌توانید به صفحه مورد نظر رجوع کرده و مطالب مورد نیازتان را از آن استخراج کنید.

tour-01-02

تطبیق برنامه درسی CFA:

ما تمامی جملات قابل یادگیری را در سیستم آموزشی CFA تحت پوشش خود قرار می‌دهیم. همچنین برای تجهیز سیستم آموزشی و افزایش اطمینان شما روش LOS را به‌عنوان اساس و پایه متون مطالعاتی قرار می‌دهیم.

cfa training material

تحلیل‌های رنگی:

آنالیز کردن جملات مالی و محاسبه اعداد در متن می‌تواند دشوار باشد. ما با استفاده از رنگ‌های حسی، دنبال کردن مثال‌ها را برایتان آسان و لذت‌بخش کرده‌ایم.

cfa study guide color coded

گراف‌های توضیحی:

اکثر موضوعات به‌ویژه در مباحث اقتصادی نمونه‌های مدیریتی و درآمدزایی به وسیله تعدادی از شکل‌ها و گراف‌ها به منظور توضیح و تفسیر مباحث مهم شرح داده می‌شوند. بسته کارآموزی ما شامل تمامی شکل‌ها به اضافه تفسیر و توضیح آن است تا در حد امکان یادگیری را برای همه آسان کند.

cfa explanatory graphs

نکات مربی:

نویسندگان ما با استفاده از سال‌ها تجربه تدریس دوره CFA تمامی نکات مهم و راهنمایی لازم را اعمال کرده‌اند.

 

فیلم های سخنرانی

آموزش جامع تصویری:

ما بیش از ۲۰۰ ساعت دستورالعمل فن بیان را ارائه می‌دهیم تا مطمئن شویم شما در این مبحث به سطح ارشد LOS و درک کامل هر کدام از آنها رسیده‌اید

cfa video lectures

سؤالات تمرینی:

شبیه‌سازی امتحان واقعی

سؤالات ما متشکل از مجموعه سؤالات مفهومی و محاسباتی است. به مرور و با گذشت سال‌ها این سؤالات به درجه‌ای از اعتبار رسید که به سؤالات نهایی نزدیک و نزدیک‌تر شدند. استفاده از مجموعه سؤالات ما می‌تواند آمادگی شما را برای روز امتحان ارتقا دهد.

cfa exam simulation