5 دلیل برای استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین وایلی

درسهای کوتاه

Bite-sized Lessons You Can Master in 30-45 Minutes پلتفرم یادگیری کارای ما بر اساس نظرات کاربران خودآموز برخط، محتوای آموزشی را در قالب درس‌هایی بسیار کم‌حجم، تقسیم‌بندی کرده است تا به دانشجویان و افراد حرفه‌ای که وقت اندکی دارند، به موثرترین و کاراترین روش ممکن، یاری رساند.

درسهایی بسیار کم‌حجم که ظرف 30 تا 45 دقیقه شما را استاد می‌کند

شما کمبود وقت دارید و در طی 300 ساعت یا کمتر، نیازمند کسب آمادگی آزمون بر اساس 700 ساعت از متون درسی آموزشی موسسه CFA هستید. درسهای کوتاه وایلی، بهترین محتوای آموزشی آزمون CFA برای داوطلبانی مانند شماست. این دروس کارامد، هر گونه نیاز شما به یادگیری درباره سرفصلی خاص از آزمون را در طی 30 دقیقه، برطرف می‌کنند.

  • با سرعتی فزاینده، بیشتر یاد بگیرید – در پایان هر یک از قسمت‌های کوتاه، یک درس، شامل متن مطالعاتی، پرسش‌های حرفه‌ای، فلش‌کارت‌ها، شبیه‌سازی‌های کاری و غیره را به طور کامل آموخته‌اید.
  • به طور پی‌درپی، آزمون CFA را تمرین کنید – درس‌های کوتاه‌ و بخش‌بندی شده، فرصت بیشتری به شما می‌دهد تا دانش خود را آزموده و پیشرفت خود را پایش کنید. این محیط یادگیری فعال، به شما کمک می‌کند تا در سراسر فرایند آمادگی آزمون، ‌نمرات بالاتری را برای خود هدفگیری کنید.

با درس‌های کوتاه وایلی، همواره و هر زمانی احساس می‌کنید که در حال تکمیل یادگیری خود هستید. آنها روشی موثر برای جذب و به‌خاطرسپاری حجم عظیمی از اطلاعات در ذهن شما هستند.

برخلاف سایر دوره‌های آموزشی مربوط به CFA که نیازمند صرف زمانهای طولانی و پیوسته برای پوشش هر درس هستند، وایلی شما را قادر می‌سازد تا در طی زمان صرف ناهار یا چای، کل یک درس را فراگیرید. یعنی رویکردی واقع‌گرا برای برنامه زمانی زندگی شما، دنبال می‌شود.