مدرک CIA

گواهینامه‌ی CIA تنها گواهینامه‌ی جهانی مورد تأیید برای حسابرسان داخلی شرکت‌هاست و به استانداری تبدیل شده است که حسابرسان حرفه‌ای با استناد به آن بیش از 40 سال است که سطح دانش خود را به رخ می‌کشند. به دست آوردن این گواهینامه برای حسابرسان، مدیران ارشد حسابرسی، مدیران حسابرسی، کارکنان حسابرسی، کارکنان مدیریت ریسک و همچنین دانشجویان رشته‌ی حسابداری یا رشته‌های دیگر مالی یا تجاری دستاوردی ارزشمند و مزیتی حرفه‌ای به شمار می‌آید.

درباره‌ی وایلی

جان وایلی، شرکتی چند ملیتی است که به عنوان یکی از پیشروان صنعت در حوزه‌ی تأمین محتوا و خدمات دانش‌محور محسوب می‌شود. غالب خدمات دانش‌محور وایلی در قالب برنامه‌های آنلاین تهیه و عرضه می‌شوند، برنامه‌هایی که گستره‌ی آن‌ها از حوزه‌ی آموزش آکادمیک و یادگیری حرفه‌ای به قلمروی پژوهش آکادمیک و تحقیقات فناورانه می‌رسد. وایلی، در هیأت یک نهاد فعال در امر آموزش آکادمیک، تاکنون آثار ۴۵۰ دریافت‌کننده‌ی جایزه‌ی نوبل را منتشر کرده است. به جز این، وایلی در نشر محتوای مدیریتی، بازرگانی، مالی و حسابداری و تولید ابزارهای آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای صاحب جایگاه است. وایلی تاکنون در آماده‌سازی بیش از نیم میلیون نفر برای آزمون‌های بین‌المللی حرفه‌ای مختلف نقش داشته است.

پروژه‌ یادگیری اثربخش وایلی

وایلی در سال ۲۰۱۴ پروژه‌ یادگیری اثربخش یا Wiley Efficient Learning را آغاز کرد. بر پایه‌ این پروژه، وایلی با نهادهای متولی یک مدرک حرفه‌ای بین‌المللی وارد قرارداد می‌شود تا برنامه‌ای آنلاین به منظور آماده‌سازی متقاضیان این نوع مدارک برای آزمون، تهیه نماید. این برنامه‌ها، به موجب همکاری نزدیک سازمان‌های برگزارکننده‌ی آزمون با وایلی، مطالب مورد تصدیق سازمان‌های مذکور را با بهره‌گیری از ابزارهای آموزشی روز دنیا در اختیار متقاضیان آن‌ها قرار می‌دهد. داوطلبان از این طریق نه تنها با اطمینان به مطالعه‌ی مؤثر سرفصل‌های مورد نیاز آزمون می‌پردازند، بلکه باعث صرفه‌جویی در زمان و حتی هزینه این افراد می‌شود. قیمت‌های این دوره ها در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه رقابتی است.

قرارداد همکاری

مرکز مالی ایران در راستای توسعه آموزش های تخصصی در حوزه بازارهای مالی ایران، هم زمان با سایر کشورها با شرکت معتبر و بین المللی وایلی (WILEY) قرارداد همکاری امضا کرده است. طبق این قرارداد، مرکز مالی ایران نمایندگی انحصاری برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای تحلیل‌گر مالی خبره CFA، حسابداری مدیریت CMA و حسابرسی داخلی CIA را از شرکت وایلی اخذ کرده است.

ویژگی های دوره آمادگی آزمون (CIA)

منابع جامع تمام مطالبی را که برای قبولی در آزمون به آنها نیاز دارید پوشش می‌دهند.
کارآمدترین سیستم مورد تأیید موسسه‌ی حساب‌رسان داخلی موجود برای آزمون CIA.
دارای بی‌شمار نمودار درختی، روش‌های تقویت حافظه، جدول‌، نمودار، و مطالب طبقه‌بندی شده برای کمک به مرور و به خاطر آوردن مطالب.
این مطالب کمک آموزشی که به زبان ساده ای نوشته شده است به شما کمک می‌کند تسلط خود را بر مبانی حسابرسی داخلی افزایش دهید.
این بسته‌ی آموزشی شما را به سمت انجام فعالیت‌های پژوهشی، محاسبات مالی و کسب مهارت‌های مورد نیاز برای ثبت داده‌ها در اسناد الکترونیک سوق می‌دهد.
امکان ثبت اینترنتی همه‌ی سوالات، بوک‌مارک‌ها و یادداشت‌ها و قابلیت دسترسی در هر زمان و در هر مکان بصورت آنلاین
در مجموع، کلیه‌ی سوالاتی که شرکت‌کنندگان در سه بخش آزمون CIA پاسخ می‌دهند 325 سوال است درحالی که وایلی بیش از 5300 سوال کاربردی را در اختیار شرکت‌کنندگان در دوره‌ی آمادگی این ازمون قرار می‌دهد.
امکان ثبت اینترنتی همه‌ی سوالات، بوک‌مارک‌ها و یادداشت‌ها و قابلیت دسترسی در هر زمان و در هر مکان بصورت آنلاین
در مجموع، کلیه‌ی سوالاتی که شرکت‌کنندگان در سه بخش آزمون CIA پاسخ می‌دهند 325 سوال است درحالی که وایلی بیش از 5300 سوال کاربردی را در اختیار شرکت‌کنندگان در دوره‌ی آمادگی این ازمون قرار می‌دهد.
مطالب این بخش ها از سوی یک متخصص آزمون CIA به تحریر درآمده است: اس. رااُ والاباننی نویسنده‌ی محتوی آزمون‌های CIA، CISA، CBA، CFSA، CRP بیش از 60 کتاب کمک آموزشی برای آمادگی در آزمون‌های گواهینامه‌های حرفه‌ای تألیف کرده است. او دارای چهار مدرک فوق لیسانس در رشته‌های حسابداری، مدیریت، مهندسی صنایع، و مهندسی شیمی و دارای 24 گواهینامه‌ی حرفه‌ای در رشته‌های مختلف تجاری است.

ثبت نام

دوره بیشترین فروش بسته کامل راهنمای آموزشی بانک سوال نکات مهم
CIA