مدرک CMA


مدرک حرفه ای CMA تنها مدرک شناخته شده بین المللی در حوزه حسابداری مدیریت به شمار می‌رود که دارای مزایای عمومی زیر است:

  • برخورداری از دانش و به‌ویژه مهارت‌های مورد نیاز سازمان‌های امروزی به منظور اتخاذ تصمیمات صحیح، دقیق و به موقع مدیریت
  • برخورداری از رزومه قوی‌تر با درج گواهینامه حرفه ای CMA به عنوان یکی از معتبرترین مدارک حرفه ای مالی شناخته شده در دنیا
  • برخورداری از مزیت رقابتی بالاتر به منظور اشتغال در شرکت های خارجی
  • برخورداری از مزیت رقابتی بالاتر به منظور اشتغال در شرکت های بزرگ داخلی

بیشتر مدارک حسابداری، افراد را برای امور خاص، نظیر حسابداری خارجی و مسائل مالیاتی آموزش می دهند (مانند مدرک CPA). این در حالی است که مدرک حرفه ای CMA افراد را برای انجام امور کلی یک سازمان از مشارکت در استراتژی های آن گرفته تا تبدیل شدن به یک تصمیم گیر - نه فقط فعالیت در بخش مالی - تربیت می کند. از اولین ارائه آن که به سال 1972 باز می گردد، مدرک CMA به استاندارد طلایی حرفه‌ای حسابداری مدیریت تبدیل شد. با بیش از 40 هزار نفر دارنده این مدرک در سراسر دنیا، از ارزش و احترام بسیار بالایی نزد کارفرمایان برخوردار است. برخی مشاغل برای توسعه، نیاز به CMA دارند اما بسیاری از کارفرمایان برای پست‌های سطح ابتدایی و میانی، دارندگان این مدرک را ترجیح می دهند. علاوه بر مطالب فوق، CMA در مشاغلی چون:تحلیلگر مالی، برنامه‌ریز مالی، حسابدار، مدیر ارشد حسابداری و مدیر ارشد مالی به کار می‌آید.

درباره وایلی


جان وایلی، شرکتی چند ملیتی است که به عنوان یکی از پیشروان صنعت در حوزه‌ی تأمین محتوا و خدمات دانش‌محور محسوب می‌شود. غالب خدمات دانش‌محور وایلی در قالب برنامه‌های آنلاین تهیه و عرضه می‌شوند، برنامه‌هایی که گستره‌ی آن‌ها از حوزه‌ی آموزش آکادمیک و یادگیری حرفه‌ای به قلمروی پژوهش آکادمیک و تحقیقات فناورانه می‌رسد. وایلی، در هیأت یک نهاد فعال در امر آموزش آکادمیک، تاکنون آثار ۴۵۰ دریافت‌کننده‌ی جایزه‌ی نوبل را منتشر کرده است. به جز این، وایلی در نشر محتوای مدیریتی، بازرگانی، مالی و حسابداری و تولید ابزارهای آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای صاحب جایگاه است. وایلی تاکنون در آماده‌سازی بیش از نیم میلیون نفر برای آزمون‌های بین‌المللی حرفه‌ای مختلف نقش داشته است.

پروژه‌ یادگیری اثربخش وایلی


وایلی در سال ۲۰۱۴ پروژه‌ یادگیری اثربخش یا Wiley Efficient Learning را آغاز کرد. بر پایه‌ این پروژه، وایلی با نهادهای متولی یک مدرک حرفه‌ای بین‌المللی وارد قرارداد می‌شود تا برنامه‌ای آنلاین به منظور آماده‌سازی متقاضیان این نوع مدارک برای آزمون، تهیه نماید. این برنامه‌ها، به موجب همکاری نزدیک سازمان‌های برگزارکننده‌ی آزمون با وایلی، مطالب مورد تصدیق سازمان‌های مذکور را با بهره‌گیری از ابزارهای آموزشی روز دنیا در اختیار متقاضیان آن‌ها قرار می‌دهد. داوطلبان از این طریق نه تنها با اطمینان به مطالعه‌ی مؤثر سرفصل‌های مورد نیاز آزمون می‌پردازند، بلکه باعث صرفه‌جویی در زمان و حتی هزینه این افراد می‌شود. قیمت‌های این دوره ها در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در این حوزه رقابتی است.

ویژگی های دوره های آمادگی آزمون


افراد حرفه ای که وقت زیادی ندارند، می توانند به راحتی در این دوره ها شرکت کنند.
درصد بالای قبولی افرادی که این دوره را پشت سر گذاشته اند نشان دهنده کیفیت بالای این دوره است. از بین 10 نفر شرکت کننده در این دوره ها به طور میانگین 9 نفر موفق به قبولی در آزمون و اخذ مدرک شده اند.
به منظور اطمینان از کیفیت محتوای دوره های آموزشی خود، وایلی با دانشکده ها و متخصصان برتر این صنعت همکاری عمیق و تنگاتنگی دارد.
برخی از دوره های این شرکت تا زمانی که فرد در آزمون مورد نظر قبول شود در دسترس وی خواهد بود. به این صورت که در صورت عدم قبولی در دوره اول شما می توانید مجددا بدون پرداخت هزینه اضافی از تمام مطالب آموزشی موجود استفاده نمایید.
دوره های آموزشی وایلی به گونه ای طراحی شده اند که امکان دسترسی در هر زمان و مکان را برای شما فراهم می کند، شما می توانید در هر مرحله آموزش را متوقف کرده و در زمان مناسب آن را ادامه دهید.

قرارداد همکاری


مرکز مالی ایران در راستای توسعه آموزش های تخصصی در حوزه بازارهای مالی ایران، هم زمان با سایر کشورها با شرکت معتبر و بین المللی وایلی (WILEY) قرارداد همکاری امضا کرده است. طبق این قرارداد، مرکز مالی ایران نمایندگی انحصاری برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون‌های حرفه‌ای تحلیل‌گر مالی خبره CFA، حسابداری مدیریت CMA و حسابرسی داخلی CIA را از شرکت وایلی اخذ کرده است.

ثبت نام


دوره بیشترین فروش دوره مرور CMA سیستم یادگیری CMA و مرور فشرده آنلاین سیستم یادگیری CMA مرور فشرده آنلاین CMA
CMA