Skip to content Skip to navigation menu

دوره 11 ساعت مرور نهایی آزمون CFA سطح 1 به همراه کارگاه 2 روزه – 2018

دوره 11 ساعت مرور نهایی آزمون CFA سطح 1 به همراه کارگاه 2 روزه – 2018

با گذراندن این دوره شما می توانید شانس قبولیتان در آزمون سطح 1 CFA (2018) را به طور ملموسی افزایش دهید. به همین دلیل وایلی دوره کامل، موثر و مقرون به صرفه 11 ساعت مرور نهایی خود را توسعه داده است. با هر سرعت مطالعه، در هر مکان و زمانی و با هر شرایطی می توانید به مواد آموزشی بسته 11 ساعت مرور نهایی وایلی دسترسی داشته باشید. این بسته شامل یک آزمون کامل شبیه سازی شده، سمینار، راهنمای آموزشی فشرده، 40 ساعت ویدئوی آموزشی، مجموعه فرمول های مورد نیاز و سایر موارد می باشد.

علاوه بر موارد فوق، این بسته شامل کارگاه 2 روزه و فشرده مرور نهایی آزمون CFA نیز می باشد. در این کارگاه، اساتید برجسته مروری بر نکات مهم و تاثیر گذار در آزمون می نمایند و تعداد زیادی نمونه سوال و نکات و میانبر های پاسخ به سوالات را ارائه می کنند. این کارگاه با تمرکز بر آزمون، به شما کمک می کند تا دانش خود را تقویت نمایید، مهارت خود را بهبود بخشیده و سرعت پاسخگویی در شما بالا رود که باعث می شود سوالات سخت تر را نیز پاسخ دهید. شما می توانید محل کلاس خود را انتخاب نمایید: نیویورک، سوکال، شیکاگو، لندن و به صورت آنلاین.

این بسته را یا به تنهایی و یا در کنار بسته های طلایی، نقره ای و خود آموز می توانید خریداری کنید. شما در صورتی که دوره پلاتینیم را خریداری نموده باشید نیازی به خرید این بسته نیست.

دوره 11 ساعت مرور نهایی آزمون CFA سطح 1 به همراه کارگاه 2 روزه – 2018
هزینه ثبت نام:

375 دلار