مرکز مالی شریک قدرتمند «وایلی» در ایران است

عزیز طیبی: این همکاری مشترک می‌تواند به توسعه دانش مالی در ایران کمک کند مدیرعامل مرکز مالی ایران: این قرارداد با هدف توسعه دانش مالی در کشور امضا شده است جانشین رییس سازمان بورس در امور بین‌الملل: گارانتی ارایه شده از سوی وایلی برایم جذاب بود


دوشنبه 1 آذر 1395 - 18:13

همکاری مشترک مرکز مالی ایران و شرکت یورومانی

مدیرعامل مرکز مالی ایران گفت: کارگاه آموزشی «‌مدیریت ریسک در بازار فلزات» با حضور «اما جنکینز» مدیر موسسه کمبریج 29 و 30 تیرماه برگزار می‌شود


شنبه 5 تیر 1395 - 13:22

به طور آزمایشی؛ سایت صندوق توسعه بازار راه اندازی شد

در جهت افزایش شفافیت عملکرد صندوق توسعه بازار، سایتی به منظور نشان دادن آخرین تغییرات عملکرد این صندوق به طور آزمایشی راه اندازی شد.


چهارشنبه 2 تیر 1395 - 13:20

مدیرعامل مرکز مالی ایران: آشنایی با صنعت برق در دوره های آموزشی مرکز مالی ایران

در این دوره صنعت برق به صورت کامل برای دانش پذیران معرفی می شود و با چرخش مالی این صنعت و بازرگانی برق در بورس انرژی و سازوکارهای مالی این صنعت آشنا می شوند.


چهارشنبه 2 تیر 1395 - 13:16

برگزاری کارگاه آموزشی اوراق مشتقه در سوئیس

در پی برگزاری موفق نخستین دوره پیشرفته بانکداری سرمایه‌گذاری در شهر لوگانو سوئیس، این مرکز با همکاری مرکز مطالعات بانکداری سوئیس(Centro di Studi Bancari) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی اوراق مشتقه (OPTIONS AND FUTURES ) کرده است.


پنجشنبه 28 خرداد 1394 - 08:38

مدیرعامل مرکز مالی ایران؛ شناسایی و آموزش شرکت های علاقه مند به پذیرش در بورس، جدی است

برای شرکت هایی که تمایل دارند وارد بورس شوند اما با فرایند و سازو کار ورود به بورس آشنایی ندارند و نمی دانند ورودشان به بورس چه فایده هایی دارد، دوره های آموزشی گذاشته می شود. به عنوان مثال سال گذشته برای نخستین بار برای یک شرکت بزرگ در حوزه آی تی دوره آموزشی 56 ساعته برگزار شد و از زوایای مختلف موضوع چگونگی ورود به بورس و وظایف شرکت ها بعد از پذیرش در بورس به این شرکت آموزش داده شد.


پنجشنبه 28 خرداد 1394 - 08:37

همکاری آموزشی مرکز مالی ایران و آکادمی گروه بورس‌های لندن

مرکز مالی ایران در راستای توسعه همکاری‌های آموزشی بین‌المللی خود برای نخستین بار یک دوره آموزشی را با آکادمی گروه بورس‌های لندن برگزار می‌کند.


پنجشنبه 28 خرداد 1394 - 08:36