info@ifc.ir   021-62843000

ویدئوها

راهنمای استفاده از اپلیکیشن Bookshelf وایلی

آنچه برای قبولی در آزمون، لازم دارید دراختیار شماست! راهنمای مطالعاتی آزمون CFA شرکت وایلی بیش از 1300 صفحه متون آموزشی را در قالب 5 جلد کتاب الکترونیکی با قابلیت چاپ در اختیار شما قرار می­ دهد. این راهنمای مطالعاتی که امتحان خود را در برابر دانشجویان بیش از 100 کشور پس داده، ابزار مناسبی برای جمع­ بندی آزمون CFA برای هر داوطلب است. این مجموعه حاوی نکاتی است که یادگیری را آسان­ تر و موثرتر می کند.
aparat

شبکه های عصبی مصنوعی و کاربرد آن در اقتصاد و مالی

در این ویدئو علی رئوفی از آنچه در کارگاه آموزشی « شبکه های عصبی مصنوعی و کاربرد آن در اقتصاد و مالی» خواهید آموخت، با شما سخن می گوید. مرکز مالی ایران این دوره را در تاریخ هفتم بهمن ماه امسال برگزار میکند.

پیش بینی کاربردی صورت های مالی و تحلیل اشتباهات رایج

صورت های مالی به عنوان محصول نهایی فرآیند حسابداری و گزارشگری مالی، مهمترین منبع مورد استفاده تحلیلگران مالی و ذی­نفعان بازار پول و سرمایه می­ باشد. به دلیل محیط رقابتی و لزوم پیش­ بینی آینده به منظور تصمیم ­گیری درست و به موقع، پیش­ بینی صورتهای مالی امری ضروری به نظر می­ رسد. مرکز مالی ایران این دوره را در تاریخ 25 بهمن ماه برگزار می کند

روش های تامین مالی بین المللی

پیام صالحی، مدرس دوره روش های تامین مالی بین المللی در این ویدئو برای شما از سرفصل های .دوره، مخاطبان و کاربردهای آن می گوید.
aparat

کارگاه معاملات خودکار و الگوریتمی در پایتون

دکتر علی حبیب نیا، دکترای آمار و اقتصاد سنجی از لندن و مدرس این کارگاه در این ویدئو به سوالات شما پاسخ خواهد داد.
aparat

آشنایی با دوره‌ی "ارزشیابی سهام شرکت‌ها"

مرکز مالی ایران کارگاه آموزشی ارزشیابی سهام شرکت‌ها (مقدماتی) را برگزار می‌کند ؛ در این ویدئو با سرفصل ها و جزئیات آن آشنا شوید.

ارزشگذاری استارت‌آپ‌ها

سید فرهنگ حسینی در این ویدئو شما را با سرفصل‌های کارگاه آموزشی«ارزشگذاری استارت‌آپ‌ها» آشنا می‌کند.

معاملات خودکار و الگوریتمی در پایتون

فیلم دوره آموزشی «معاملات خودکار و الگوریتمی در پایتون» برای علاقه‌مندانی که امکان حضور در دوره را نداشتند، در دسترس قرار گرفت.

معرفی مرکز مالی ایران

با مرکز مالی ایران بیشتر آشنا شویم!