info@ifc.ir   021-62843000

چرا ما؟

چرا ما ؟

تیم ما همواره یکی از پیشتازان بخش آموزش بازار سرمایه بوده است و همواره سعی در بالا بردن سطح آگاهی افراد و سازمان‌ها در فعالیت های بازار سرمایه داشته و در مرحله بعدی سعی بر معرفی بهترین و جدیدترین دوره ها برای شرکت در آزمون ها و دوره ها در ایران و یا سطح بین المللی داشته است و اکنون با تجربه ای چند ساله که حاصل همکاری با بهترین اساتید و افراد موفق داخلی و خارجی بوده است با نتایج موفق و پر قدرت آماده است تا گامی در موفقیت و ثروت آفرینی ایرانیان داشته باشد.

ما با در نظر گرفتن نیازهای شما، امنیت خاطر شما را در وبینار و کلاس‌های آنلاین با کیفیت تضمین می کنیم.

برای آسودگی خاطر شما و با بررسی دغدغه‌های رایج در کلاس های آنلاین ، سعی در آن داشتیم تا با فراهم آوردن بهترین امکانات، رضایت شما را کسب کنیم.

از نخستین نگرانی های دانش پذیران کار با نرم افزارهای کلاس آنلاین است. نرم افزارهای برگزاری دوره ها از نرم افزارهای مورد تایید و کاملا در دسترس می‌باشد. در این صورت حضور در کلاس انلاین ساده می شود و نیاز به دانش تخصصی ندارد و همه ی گروه های سنی با هر دستگاهی از جمله موبایل اندروید و ios، لپ تاپ و کامپیوتر و تبلت می توانند وارد کلاس شوند.

برای برگزاری کلاس آنلاین، همیشه این ترس وجود دارد که مشکلی به وجود بیاید و کسی پاسخگو نباشد. پس از این که شما دوره را تهیه میکنید، کار ما تازه شروع می شود و در هیچ مرحله ای شما را تنها نمی گذاریم و هر زمانی که با سوال یا مشکل احتمالی مواجه شدید می توانید با پشتیبانی مرکز مالی ایران (کارشناسان آموزش) ارتباط تلفنی برقرار کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

مرکز مالی ایران همواره در تلاش است تا با برگزاری دوره های تخصصی برای کارشناسان خود دانش و مهارت های فنی کارشناسان خود را جهت ارائه خدمات و استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته به روز نگه دارد.