منابع آموزشی

مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه
تالیف: استنلی بلاک جفری هارت بارتلی دانیلسن (انتشارات مک گروهیل) ترجمه:رضا مجید‌زاده ویراستار علمی:دکتر سارا حنجری تاریخ انتشار: تعداد صفحات: 666 صفحه تمام رنگی نام ناشر:انتشارات همراه علم با همکاری مرکز مالی ایران
جزوه حاضر شرحی است بر استراتژی‌های معاملاتی قراردادهای اختیارمعامله. معامله‌گران قراردادهای اختیار معامله باید با یک پیش‌بینی که شامل هدف قیمتی مشخص از سهام پایه و پیش‌بینی مشخص برای بازه زمانی می‌شود، شروع به کار کنند. در این جزوه پس از مروری بر مفاهیم معامله‌گری و اهرم، سه استراتژی مبتنی بر سهام و بررسی کامل یک مساله معاملاتی ارائه شده است.
در طول سال‌های گذشته، سیاست‌های کلی و عمده کشور در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی و غیره پس از بحث و بررسی کارشناسی در کمیسیون‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام طرح و تایید در صحن مجمع به محضر رهبر معظم انقلاب (حفظه ا..)تقدیم و پس از تصویب معظم له به عنوان سیاست‌های کلی و راهبردی نظام ابلاغ گردیده است.
مخاطبان این کتاب که شامل شرکت‌های کارگزاری، مدیران صندوق‌ها، شرکت‌های تامین سرمایه، معامله‌گران، سرمایه‌گذاران خُرد، تحلیلگران تکنیکال و در واقع به نوعی تمامی فعالان بازار هستند، از رهگذر کتاب خواهند توانست به درک عمیق‌تری از مبانی ساختاری بازارهای مالی و رویه‌های متنوع معاملاتی آن دست یابند.
Real Time Web Analytics