info@ifc.ir   021-66724545
  پارسی   English   العربیه

دوره تخصصی آشنایی با قراردادهای آتی سبد سهام

چهارشنبه 24 بهمن 1397 - 09:33 ق.ظ

دوره تخصصی «آشنایی با قراردادهای آتی سبد سهام» بیست و هشت بهمن‌ماه به مدت چهار ساعت در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.

 با راه‌اندازی معاملات قراردادهای آتی سبد سهام در آذرماه امسال در بورس اوراق بهادار تهران، آشنایی با سازوکار اجرایی این ابزار و بهره‌مندی حرفه‌ای از کارکردهای منحصر به فرد آن  به شیوه آموزش اهمیت ویژه‌ای پیدا کرد.
مرکز مالی ایران به عنوان یک نهاد پیشرو در آموزش مباحث نوین بازار سرمایه پس از برگزاری دوره‌های جامع مشتقه نیز برگزاری دوره‌های آموزشی مقدماتی و پیشرفته معاملات آتی سبد سهام را در دستور کار خود قرار داد.

پس از برگزاری دوره مقدماتی «آشنایی با قراردادهای آتی سبد سهام» و همایش «آتی سبد سهام ویژه مدیران عامل و اعضای هیات مدیره»، مرکز مالی ایران دوره تخصصی «آشنایی با قراردادهای آتی سبد سهام» را در تاریخ 28 بهمن ماه به مدت چهارساعت برگزار می‌کند. مدرس این دوره مهران محمدی، دکترای اقتصاد مالی و کارشناس مسئول تحقیق و توسعه شرکت بورس اوراق بهادار تهران است.

مخاطبان این دوره را  کارشناسان ارکان بازار سرمایه، کارگزاری‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی علاقه‌مند به بازار قراردادهای اختیارمعامله و خبرنگاران فعال تشکیل می‌دهندبرای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 66724343 تماس گرفته و یا از طریق لینک 

http://www.ifc.ir/futures-stock-portfolio-2  بروشور این دوره را دریافت کنید.


ارسال نظر