مدیرعامل مرکز مالی ایران طی یادداشتی بررسی کرد:

دستاورد اقتصادی در سایه تیم اقتصادی

زمانی شاهد دستاوردهای بزرگ‌ در اقتصاد ایران بودیم که تیم اقتصادی دولت‌ از انسجام کافی برخوردار بوده‌است.


چهارشنبه 24 شهریور 1400 - 13:55
مدیرعامل مرکز مالی ایران طی یادداشتی بررسی کرد:

سواد مالی، از اهمیت تا جایگاه جهانی

سواد مالی تعاریف متعددی دارد که اگر بخواهیم تعریفی کامل از سواد مالی داشته باشیم می توان گفت سواد مالی را توانـایی یـک فـرد در اسـتفاده از دانش و مهارتش برای مدیریت اثربخش منابع مالی خود به منظور امنیـت مـالی در طـول عمـر تعریف کرد. این یادداشت بررسی جامعی از سواد مالی و جایگاه جهانی آن است.


چهارشنبه 24 شهریور 1400 - 13:39
نخستین دوره آموزشی ویژه اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل

ناشران بورس اوراق بهادار تهران

اولین دوره آموزشی ویژه ناشران بورس اوراق بهادار تهران با همکاری و حمایت بورس اوراق بهادار تهران و مرکز مالی ایران با هدف افزایش تعامل ناشران با بازار سرمایه برگزار شد. در این دوره که به میزان ۹۹۶۰ نفر ساعت برگزار شد، بیش از ۷۶۲ نفر از اعضای هیات مدیره و مدیران عامل ناشران بورس اوراق بهادار تهران شرکت کردند.


چهارشنبه 24 شهریور 1400 - 13:26
گام بلند مرکز مالی ایران در عرصه مهارت افزایی

دوره‌های آموزشی جایگاه‌های شغلی بازار‌های مالی با تاییدیه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار خواهد شد.

این مرکز با توجه به استقبال چشمگیر مردم از بازار سرمایه کشور و به تبع آن نیاز به کارشناسان خبره مالی و همچنین در راستای گسترش فعالیت‌ها و ارائه آموزش‌های حرفه‌ای به ذینفعان خود نسبت به دریافت مجوز فنی و حرفه‌ای شماره ۰۰/۷/۱/۱۴۵۰۰۱ تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ اقدام کرده است.


دوشنبه 22 شهریور 1400 - 13:34
مرکز مالی ایران برگزار می‌کند:

آغاز به کار نخستین دوره از سری آموزش‌های تخصصی "بورس تلنت" با عنوان "مدیریت پورتفوی"

مرکز مالی ایران با برگزاری دوره‌های بورس تلنت و با شعار " بازار سرمایه در انتظار شماست" در پی آن است تا با آگاه‌سازی افراد جویای شغل در نهادهای مختلف این بازار و مهارت‌افزایی آنان، جریان ورود به این عرصه را برای کارجویان حوزه‌های مورد نظر تسهیل کند.


یکشنبه 16 شهریور 1399 - 13:45
دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع) با همکاری مرکز مالی ایران برگزار می کند:

مدرسه تابستانه مالی

مدرسه تابستانه مالی بصورت غیر حضوری در تابستان ۱۳۹۹ به همت دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) با حضور اساتید مطرح مالی برگزار می‌شود.


پنجشنبه 13 شهریور 1399 - 14:48
دوره مدیریت ریسک به همت مرکز مالی ایران برگزار می‌شود:

دوره جامع مدیریت ریسک با رویکرد ERP در صنعت نفت، گاز و انرژی

به گزارش روابط عمومی مرکز مالی ایران ، نوسانات قیمت نفت خام در سال‌های اخیر که در پی خود نوسانات قیمت فرآورده‌های نفتی را نیز در بازارهای جهانی به همراه داشت موجب شده است تا صنعت پتروشیمی و پالایشگاهی با چالش‌های اساسی و مهمِ بوجود آمده در نتیجۀ با تغییرات قیمت این کالای استراتژیک مواجه گردد.


سه شنبه 11 شهریور 1399 - 14:23
دوره های ویژه ناشران فرابورسی از مرداد ماه کلید می خورد:

دوره ویژه ناشران فرابورسی

سرپرست مرکز مالی ایران با بیان این خبر به پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) گفت: استقبال بی نظیر مردم و افزایش توجه به بازار سرمایه در سال جاری که افزایش ظرفیت‌های این بازار را در پی داشته، لزوم بالابردن سطح آگاهی و آموزش ناشران فرابورسی را ایجاب کرده است.


سه شنبه 11 شهریور 1399 - 13:19
مرکز مالی ایران، چهارمین دوره "بورس کمپ" را آغاز کرد:

مجموعه وبینارهای آموزشی رایگان آشنایی با بورس

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، با توجه به استقبال از دوره‌های پیشین بورس کمپ که با موضوعات کاربردی و مورد نیاز سهام‌داران برگزار شد، همچنین استقبال گستردۀ مردم برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه و نیز در جهت افزایش آگاهی و دانش معامله‌گران و علاقه‌مندان برای سرمایه گذاری مطمئن و منطقی در بازار سرمایه، مرکز مالی ایران اقدام به برگزاری چهارمین دورۀ «بورس کمپ» کرده است.


دوشنبه 10 شهریور 1399 - 15:32
سجاد موحد، سرپرست مرکز مالی ایران بیان کرد:

افق نو در مرکز مالی ایران

به گفته سرپرست مرکز مالی ایران، این مرکز آموزشی پس از تصویب قانون بازار اوراق بهادار و جدا شدن نهاد ناظر از مقام اجرایی، در پی نیازهای جدید بازار سرمایه در راستای توسعه آموزش و پژوهش ایجاد شد و هم اکنون افق کارایی خود را در راستای عرضه خدمات حرفه‌ای به بازارهای مالی منطبق با استانداردهای بین‌المللی قرار داده است.


شنبه 23 فروردین 1399 - 12:53