info@ifc.ir   021-62843000

آشنایی با کدال و نحوه استفاده از آن


توضیحات

معرفی دوره :

در انجام یک معامله موفق ما باید به کارنامه شرکت ها از نظر عملکرد نگاهی داشته باشیم که این کارنامه همان صورت های مالی است. دسترسی منظم به اطلاعات مالی ناشران ثبت شده ی بازار سرمایه، جمع آوری، بررسی و مکانیزه کردن نیازمند زمان زیاد و سرعت بالایی است که با محدودیت لحظه ای که در بازار بورس رقم میخورد تقریبا می‌تواند امری محال باشد، ولی خوشبختانه تمامی این اطلاعات در سایت کُدال گرد آوری شده و تنها کافی است با کمک یک آموزش کاربردی و بروز جهت نحوه کار با این سامانه به تمامی این اطلاعات دست پیدا کنیم.

چه مواردی را در پایان دوره فراخواهیم گرفت:

در دوره‌ی آشنایی با سایت کدال و نحوه‌ی استفاده از آن، مهارت‌هایی همچون جستجو و بررسی صورت های مالی شرکت‌ها، مطالعه‌ی بخش‌های مختلف سایت کدال، مهارت تحلیل و بررسی صورت‌های مالی شرکت‌ها و... را کسب خواهیم کرد که این موضوعات مهم باعث خواهد شد بدانیم در اوراق بهاداری که معامله می کنیم چه موارد و جزئیاتی جریان دارد.

مدرس: مریم سادات اعتماد

سرکار خانم مریم سادات اعتماد دارای کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و درحال حاضر دانشجوی MBA دانشگاه خوارزمی و دارای مدارک حرفه ای اصول بازار سرمایه، تحلیلگری بازار سرمایه و ... می‌باشند. ایشان جزو مدرسین دانشگاهی و مراکز علمی و آموزشی بازار سرمایه و در حال حاضر در سمت مدیر تحلیل کارگزاری امین آوید مشغول به فعالیت هستند.

تعداد جلسات :

5جلسه

طول دوره :

75دقیقه

سطح:

مقدماتي

پیش نیاز:

آشنایی با بورس

دوره های پیشنهادی پس از اتمام این دوره:

دانش مالی رفتاری

سرفصل‌ها

سرفصل های دوره دانش مالی رفتاری و مدیریت سرمایه :

روش های تحلیل در بورس

مفاهیم و اصلاحات مالی

سامانه کدال و جزییات آن

جلسات

مخاطبین

مخاطبین دوره:

تمام افرادی که قصد ورودی آگاهانه و جدی به بازار سرمایه را دارند

دانشجویان رشته های مرتبط

کسانی که قصد دارند میزان اطلاعات و دانش خود نسبت به وضعیت مالی شرکت های بازار سرمایه را ارتقا ببخشند.

تمام معامله گرانی که در بازار سرمایه مشغول به فعالیت هستند به سامانه کدال نیازمندند.

ضمیمه‌ها

مدرسین

تصویر برای دسته بندی مریم سادات اعتماد
مریم سادات اعتماد

کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و دانشجوی MBA دانشگاه خوارزمی

مدیر تحلیل کارگزاری امین آوید

مریم سادات اعتماد

کارشناسی ارشد علوم اقتصادی و دانشجوی MBA دانشگاه خوارزمی

مدیر تحلیل کارگزاری امین آوید

زمان

  • شروع:
  • پایان:
Card image

مرکز مالی ایران برای اولین بار دوره هایی همراه با ارزیابی تشکیل داده است. در صورتی که شماره گزینه دوره به همراه ارزیابی را انتخاب نمایید، به جای دریافت مدرک حضور در دوره، در صورت قبولی در ارزشیابی، مدرک قبولی در دوره را دریافت خواهید کرد که در روزمه شما بسیار پرکاربرد است. شایان ذکر است که در صورتی که ارزشیابی شما با موفقیت صورت بپذیرد، با تشکیل رزومه در وبسایت جاب ویژن و تایید قبولی شما در دوره، در موقعیت های شغلی ای که شامل دوره گذرانده باشد، رزومه شما بالاتر از تمام کارجو ها قرار خواهد گرفت و به نوعی رزومه ای خاص محسوب می‌شود.

مشاغل مرتبط با شما